Personalo valdymo mokymai: darbuotojo gyvavimo ciklas (nuotoliniai)

Firsty.lt jau 8-us metus prisideda prie jūsų profesinio ir asmeninio tobulėjimo, organizuodami mokymus darbo rinkoje aktualiausiomis temomis.

NAUDA

Šiuose mokymuose sužinosite, koks yra darbuotojo gyvavimo organizacijoje ciklas – nuo prisijungimo prie kompanijos iki atsisveikinimo, kas svarbiausia kiekviename jo etape. Taip pat aiškinsimės pagrindus, leidžiančius tam ciklui veikti sklandžiai. Svarbiausia, ko siekiame mokymuose – paaiškinti, kaip pagrįsti kiekvieno žmogiškųjų išteklių specialisto ar pradedančio vadovo veiksmus ir pamatuoti jų efektyvumą.  

PROGRAMA

 • Žmogiškųjų išteklių sritys, rolės ir funkcijos 
 • Misija, vizija, vertybės – kam jos?
 • Atlygio sistema: būtinybė ar nereikalinga biurokratija?
 • Dirbti turi būti smagu. Rimtai?
 • Darbdavio įvaizdis: ar verta į jį investuoti?
 • Atrankos etapai ir efektyvumas
 • Naujoko įvedimo tikslas
 • Tikslų kėlimas ir veiklos vertinimas bei žmonių augi(ni)mas
 • Darbuotojų įsitraukimas ir išlaikymas: kaip?
 • Atsisveikinimas: kiek jis svarbus?
 • Vidinė komunikacija – kertinė funkcija ne tik pokyčių metu
 • Organizacijos kultūra: kaip ji valgo strategiją?

LEKTORĖ

Monika Šerėnienė, „Investuok Lietuvoje“ organizacijos vystymo vadovė, turinti daugiau nei 10 metų patirtį darbo su žmogiškuoju kapitalu skirtingose industrijose – nuo gamybos, telekomunikacijų, žemės ūkio iki klinikinių tyrimų ar viešojo sektoriaus. „Bitėje“ startavusi kaip atrankų vadybininkė, Monika savo kompetencijų paketą ilgainiui papildė visomis personalo funkcijomis, įskaitant ir vadovavimą komandai, o 2021 m. sausį dėl patrauklaus kuriamo turinio apie vadovavimą, pateko į 111 lietuvių, kuriuos verta sekti „Linked In“, sąrašą, sudarytą „Delfi“ ekspertų. 

„Mane labiausiai džiugina patirtys, kur teko kurti, keisti, eksperimentuoti. Esu tikra, kad dalyviams bus įdomu išgirsti, kaip pavyko atrasti raktą į efektyvias atrankas, įtikinti vadovą, jog vertybės – ne HR „išmislas“, sukurti ne vieną atlygio sistemą ar pamatuoti ofiso „klimatą“ bei jį pagerinti“,- sako Monika. 

Plačiau apie lektorės patirtį rasite jos LinkedIn profilyje.

KITA INFORMACIJA

Mokymai vyks 2 vakarus, 16:00-19:30.

Darbo priemonės: turėti kompiuterį (mobilų telefoną) ir interneto ryšį. 

Apie prisijungimą prie mokymų informuosime el. paštu.

Mokymų metu gaunama teorinė informacija ir atliekamos praktinės užduotys siekiat įtvirtinti gautas žinias. Siekdami maksimalaus efektyvumo ribojame grupės dydį. Periodiškai daromos pertraukėlės, kurių metu galima pabendrauti prie puodelio kavos, apsikeisti kontaktais, asmeniškai pasikonsultuoti su lektoriumi.

Kelios dienos iki mokymų atsiunčiame informacinį laišką su prisijungimo nuorodomis. Po mokymų atsiunčiama susisteminta mokymų medžiaga ir dalyvavimą patvirtinantis pažymėjimas.

Jeigu po mokymų negavote laiško su mokymų medžiaga ir pažymėjimu, parašykite mokymai@firsty.lt, galbūt jums skirtas laiškas nuėjo į netinkamą aplanką.

Papildoma informacija teikiama el. paštu: mokymai@firsty.lt arba tel. nr.: +370 68 796 306.

Su Firsty.lt mokymų pirkimo, dalyvavimo ir pinigų grąžinimo taisyklėmis galite susipažinti ČIA.

SUSIJĘ MOKYMAI

Personalo atrankų mokymai (nuotoliniai);

Administravimo ir dokumentų valdymo mokymai pradedantiesiems (nuotoliniai);

Darbo pokalbio vedimo mokymai (nuotoliniai);

Personalo valdymo mokymai (nuotoliniai).