Apie mus

Mes gimėm

2013 m. vasarą, buvo gražu ir šilta, jau tada galvojom, kad koks nuostabus laikas pradėti kažką naujo. Nuo to laiko mes nenustojam veikti, griauti kalnus, bėgti tikslų link, atrandami naujus draugus - partnerius, plėsdami gerbėjų sąrašą ir tobulėdami 24/7.

Trumpai apie mus

Firsty.lt - internetinė svetainė, kurioje ant lėkštutės yra pateikiami išskirtiniai darbo skelbimai, kurie karjeros siekiančiam žmogui sukuria galimybę rasti trokštamą darbą, įdomią praktikos vietą, o darbdaviams - potencialūs darbuotojai, kurių motyvacija ir šviežios mintys yra neįkainojamos kompanijai. Mūsų tikslas – painioje darbo rinkoje supažindinti vieną barikadų pusę su kita! Juk kartais tereikia vieno stumtelėjimo!

Neapsiribojame internetinės svetainės palaikymu ir darbo skelbimų talpinimu. Stengiamės kuo aiškiau įvesti naujuosius darbo rinkos žaidėjus, dėl to dalinamės įvairiais karjeros patarimais, kurių semiamės iš savo ir kitų profesionalų patirties. Siekiame, kad mūsų auditorija įgautų kuo daugiau profesinės patirties, tad nuolatos vykdome įvairiausius mokymus, pradedant excelio pradmenų išaiškinimu ir baigiant asmeninio efektyvumo paskaitomis, rengiame konferencijas.

Komanda

 

Tvirtai ant žemės stovinti projekto vadovė, dalykų žinotoja ir mokytoja, su lengvu mamiško elgesio atspalviu - viena ranka baudžia, kita glosto, kompiuterius mėgsta labiau nei žmones.

 

 

Apie mus jau žinote, o dabar papasakokite apie save :)