Apie mus

Mes gimėm

2013 m. vasarą, buvo gražu ir šilta, jau tada galvojom, koks nuostabus laikas pradėti kažką naujo. Nuo to laiko mes nenustojam veikti, griauti kalnus, bėgti tikslų link, atrasdami naujus draugus – partnerius, plėsdami gerbėjų sąrašą ir tobulėdami 24/7.

Trumpai apie mus

Firsty.lt – internetinė svetainė, kurioje ant lėkštutės yra pateikiami išskirtiniai darbo skelbimai, kurie karjeros siekiančiam žmogui sukuria galimybę rasti trokštamą darbą, įdomią praktikos vietą, o darbdaviams – potencialius darbuotojus, kurių motyvacija ir šviežios mintys yra neįkainojamos kompanijai. 

Siekiame, kad mūsų auditorija įgautų kuo daugiau profesinės patirties, tad nuolatos vykdome įvairiausius mokymus, pradedant excelio pradmenų išaiškinimu ir baigiant internetiniu marketingu ar personalo atrankų temomis.

Neapsiribojame internetinės svetainės palaikymu ir darbo skelbimų talpinimu. Stengiamės kuo aiškiau įvesti naujuosius darbo rinkos žaidėjus, dėl to dalinamės įvairiais karjeros patarimais, kurių semiamės iš savo ir kitų profesionalų patirties.