Dovanų kupono užsakymas

DOVANOK ŽINIAS!

Žinios ir galimybė tobulėti yra geriausia dovana, kurią gali padovanoti savo artimajam, kolegai ar draugui bet kuria proga. Dovanų kuponas suteikia lankstumą išsirinkti labiausiai dominančius mokymus ir galimybę sudalyvauti juose. 

Jei yra kažkas apie ką ilgai galvoji, nedrįsti pabandyti, nesi tikras ar sugebėsi... laikas nugalėti baimes ir išsiaiškinti sudalyvaujant mokymuose. Jei žinai, kad tokiose minčių kankynėse skęsta draugas, mylimasis, mama ar brolis - padovanok jam aiškumą.

Firsty.lt padėsime būsimiems rašytojams, dizaineriams, reklamos specialistams, empatiškiems darbaviams ar tiesiog rūpestingiems draugams. Suteikiame galimybę įsigyti naudingą, originalią ir dar ilgai įsiminsiančią dovaną - dovanų kuponą į mokymus
Padovanok artimajam, pažįstamam, darbdaviui ar darbuotojui kuponą į bet kuriuos Firsty.lt mokymus ir jie patys galės išsirinkti, kuriose srityse nori gilinti savo žinias, kas jiems įdomiausia ir naudingiausia!

 

Už naujas žinias, įgūdžius, pažintis ir tobulėjimą!

Visų Firsty.lt mokymų tvarkaraštį rasite ČIA

 

Sąlygos:
Dovanų kuponas pirkėjui atsiunčiamas per 1 d. Dovanų kuponas galioja vienerius metus nuo jo įsigijimo datos. 
Dovanų kuponas gali būti perduotas trečiajam asmeniui. 
Dovanų kuponas negali būti keičiamas į pinigus.
Tuo atveju, kai Dovanų kuponu atsiskaitoma už prekes ar paslaugas, kurių kaina viršija Dovanų kupone nurodytą pinigų sumą, trūkstamą paslaugų kainos dalį galima primokėti grynaisiais arba pavedimu.
Su Firsty.lt mokymų pirkimo, dalyvavimo ir pinigų grąžinimo taisyklėmis galite susipažinti ČIA.

 


Pirkėjo informacija

Kupono gavėjo informacija


Dovanos tekstas


Mokėjimo informacija

Išrašyti sąskaitą-faktūrą?

Duomenys sąskaitai

Kupono vertė

EUR

Kupono vertė gali svyruoti nuo 1 iki 1000 EUR.