Pranešimų spaudai rašymo mokymai

Firsty.lt jau 7-us metus prisideda prie jūsų profesinio ir asmeninio tobulėjimo organizuodami mokymus darbo rinkoje aktualiausiomis temomis.

Pasaulyje ir Lietuvoje, kultūroje ir versle kasdien nutinka dešimtys tūkstančių įvykių, kurie tarpusavyje kaunasi dėl žiniasklaidos dėmesio. Kaip pranešti apie save ir būti pastebėtam? Kaip pasigirti nuopelnais, tuo pačiu neskambant nuobodžiai? Galiausiai, ko reikia, kad pranešimas spaudai atsidurtų jums aktualiame portale, o ne šiukšlių dėžėje? Apie tai ir daugiau – pranešimo spaudai rašymo mokymuose.

MOKYMŲ TIKSLAS

Parodyti, kaip išnaudojant žiniasklaidai gerai pažįstamą formatą, galima papasakoti viršelio vertą istoriją. Mokymuose sužinosite kas veikia, o kas ne, nagrinėsite pagirtinus ir pasibaisėtinus pavyzdžius, o taip pat atliksite praktines užduotis. Pasibaigus mokymams galėsite drąsiai rašyti informatyvius ir užkabinančius pranešimus spaudai, kurie gali atvert kelią istorijoms apie jus ar jūsų klientus.

MOKYMŲ PROGRAMA

1 diena:

  • Kada ir kokie pranešimai spaudai neveikia;
  • Kuo pranešimas spaudai skiriasi nuo reklamos, straipsnio ar rašinėlio;
  • Kodėl naujiena turi tilpti į antraštę;
  • Kokie yra informacijos pateikimo pagrindai;
  • Kokios yra didžiausios pranešimo spaudai rengimo klaidos;
  • Kaip įdomiai pateikti statistiką;
  • Kokią naudą duoda citatos;
  • Kokia yra gero pranešimo spaudai formulė.

2 diena:

Mokysimės iš savų klaidų, nagrinėdami namų užduotį. Kartu su kitais kursų dalyviais tobulinsime jūsų pačių parengtus pranešimus spaudai.

MOKYMŲ LEKTORIUS

Olegas Volkovas – viešųjų ryšių ir turinio kūrimo profesionalas. Dirbdamas „Investuok Lietuvoje“, Olegas viešųjų ryšių klausimais konsultavo į Lietuvą atėjusias užsienio įmones – nuo startuolių iki Fortune 500 milžinų. Pradėjęs karjerą kaip tarptautinio naujienų portalo redaktorius, Olegas gerai išmano žiniasklaidos veikimo principus ir pažvelgęs į pirmąją pastraipą gali pasakyt, ar tekstas tikrai vertas dėmesio.

MOKYMAI SKIRTI

  • Tiems, kas nori pranešti apie savo veiklą ar verslą pasauliui;
  • Tekstų rašytojams, norintiems geriau suprasti žanro taisykles.

KITA INFORMACIJA

Mokymai vyks 2 vakarus, nuo 18:00 iki 21:00.

Mokymų metu gaunama teorinė informacija ir atliekamos praktinės užduotys siekiat įtvirtinti gautas žinias. Siekdami maksimalaus efektyvumo ribojame grupės dydį. Periodiškai daromos pertraukėlės, kurių metu galima pabendrauti prie puodelio kavos, apsikeisti kontaktais, asmeniškai pasikonsultuoti su lektoriumi.

Po mokymų siunčiama susisteminta mokymų medžiaga ir dalyvavimą patvirtinantis pažymėjimas.

Papildoma informacija teikiama el. paštu: mokymai@firsty.lt arba tel. nr.: +370 68 796 306.

Su Firsty.lt mokymų pirkimo, dalyvavimo ir pinigų grąžinimo taisyklėmis galite susipažinti ČIA.

SUSIJĘ MOKYMAI

Nuotoliniai pranešimų spaudai rašymo mokymai

Reklaminių tekstų rašymo mokymai

Viešojo kalbėjimo mokymai

Įmonės komunikacijos ir įvaizdžio kūrimo mokymai