Pranešimų spaudai rašymo mokymai

Netikėkite tais, kurie sako, jog rašytoju yra gimstama – viskas, ko reikia, tai truputis teorinių žinių, šiek tiek praktikos ir idėjų, kurias norite paskleisti į pasaulį. Toliau – baltos popieriaus lankos ir miklūs pirštai, vedantys žinutę į ekraną. Štai jums ir pranešimas spaudai!

MOKYMŲ TIKSLAS

Suteikti pagrindinius pranešimų spaudai rašymo pagrindus bei išmokti jį rašyti patiems. Mokymuose sužinosite ne tik apie skirtingas pranešimų spaudai rašymo teorijas, bet nagrinėsite ir gerus, ir blogus pranešimų spaudai pavyzdžius, o taip pat atliksite praktines užduotis. Pasibaigus mokymams galėsite drąsiai rašyti įvairiausius pranešimus spaudai patys ir skleisti juos į pasaulį, reklamuodami save arba savo produktą, arba tiesiog informuoti visuomenę.

JŪS IŠMOKSITE

  • Pagrindines pranešimo spaudai teorijas (apverstos ir klasikinės piramidės);
  • Kam reikalingi pranešimai spaudai;
  • Didžiausias pranešimo spaudai rašymo klaidas;
  • Kiek ir kokių citatų bei vardų reikia minėti;
  • Koks yra pranešimo spaudai sėkmės receptas;
  • Kaip pačiam parašyti tobulą pranešimą spaudai.

MOKYMŲ LEKTORĖ

Dovilė Ibianskaitė – tekstų rašytoja, komunkacijos bei viešųjų ryšių specialistė, šiuo metu dirbanti valstybinėje  institucijoje. Įvairaus pobūdžio tekstus rašo jau nuo 2002 metų, yra dirbusi tiek privačiame, tiek valstybės  sektoriuje, tiek mokamai, tiek už picas. Rašomų tekstų žanrai vyrauja nuo produktų aprašymo, pranešimų  spaudai bei straipsnių iki protų mūšių klausimų sudarinėjimų, grožinės literatūros arba mobiliujų aplikacijų  tekstų kūrimo. Rašymo stilius – kaip pageidauja klientai arba laisvas, lengvas ir šmaikštus.

KITA INFORMACIJA

Mokymai vyks nuo 18:00 iki 21:30.

Mokymų metu gaunama teorinė informacija ir atliekamos praktinės užduotys siekiat įtvirtinti gautas žinias. Siekdami maksimalaus efektyvumo ribojame grupės dydį - dalyvių skaičius iki 14 dalyvių. Periodiškai daromos pertraukėlės, kurių metu galima pabendrauti prie puodelio kavos, apsikeisti kontaktais, asmeniškai pasikonsultuoti su lektoriumi.

Po mokymų atsiunčiama susisteminta mokymų medžiaga ir dalyvavimą patvirtinantis pažymėjimas.

Daugiau apie mokymus organizuojančią komandą skaitykite ČIA. Papildoma informacija teikiama el. paštu: mokymai@firsty.lt arba tel. nr.: +370 68 796 306.

Su Firsty.lt mokymų pirkimo, dalyvavimo ir pinigų grąžinimo taisyklėmis galite susipažinti ČIA.

SUSIJĘ MOKYMAI

Straipsnių rašymo mokymai

Facebook komunikacijos mokymai

Kūrybiško mąstymo dirbtuvės

Rašto darbų pristatymo ir gynimo mokymai

Viešojo kalbėjimo mokymai

Įmonės komunikacijos ir įvaizdžio kūrimo mokymai