Personalo valdymo mokymai

Firsty.lt jau 5-us metus prisideda prie jūsų profesinio ir asmeninio tobulėjimo organizuodami mokymus darbo rinkoje aktualiausiomis temomis.

Personalo valdymas yra funkcinio ir taktinio žmogiškųjų išteklių administravimo strategija ir jos išpildymas siekiant geriausio rezultato. Vadovaujantis personalo valdymo principais siekiama, kad darbuotojai dirbtų efektyviai, būtų motyvuoti, kryptingai siektų bendrų įmonės ar organizacijos tikslų.

NAUDA

Šiuose mokymuose sužinosite: kas yra ir kam reikalinga personalo vadyba organizacijose? Kokį vaidmenį atlieka personalo specialistai, o kokį vadovai? Jeigu siekiate karjeros šioje srityje arba esate pradedantis vadovas, šių mokymų metu įgysite personalo valdymo pagrindus, kuriuos galėsite pritaikyti savo darbe.

PROGRAMA

1 diena:

 • Personalo administravimas ir darbo teisė: mokymų metu sužinosite, ką svarbu žinoti personalo srityje dirbantiems specialistams, kokie yra pagrindiniai personalo dokumentai, mokysitės rašyti pareigybės aprašymus, aptarsite esmines darbo teisės temas ir problemas.
 • Terminologija bei rolių pasiskirstymas - kaip suprasti tokias sąvokos kaip personalo valdymas, žmogiškųjų išteklių valdymas, organizacijos vystymas, ŽI specialistas ir t.t
 • Administravimo procesai
 • Personalo dokumentai
 • Darbo teisė
 • Vidaus ataskaitos
 • Pareigybių aprašymai

2 ir 3 diena:

 • Kas yra personalo valdymas ir kokį vaidmenį atlieka personalo specialistai.
 • Veiklos valdymo ciklas
 • Talentų valdymas: naujų darbuotojų įvedimas, veiklos ir karjeros valdymas, efektyvumo vertinimas, atlygio nustatymas ir skatinimas.
 • Darbuotojų mokymai ir ugdymas (Lomingerio metodikas ir mokymosi būdai)
 • Darbuotojų įsitraukimas ir išlaikymas. Tyrimai ir apklausos. Rezultatų skirstymas ir veiksmų planas. 
 • Vidinė komunikacija, organizacinės kultūros formavimas.

LEKTORĖ

Aistė Didžiūnė -  žmogiškųjų išteklių srities profesionalė, organizacijų psichologė, turinti 12 metų praktinės patirties žmogiškųjų išteklių valdymo, darbuotojų paieškos ir atrankos srityje. Šiuo metu dirba personalo vadove žiniasklaidos kompanijoje TV3, priklausančiai tarptautinei MTG grupei. Savo žinias tobulina dalyvaudama tarptautiniuose mokymuose ir seminaruose Didžiojoje Britanijoje ir Švedijoje. Aistė yra sertifikuota koučingo specialistė, taip pat šiuo metu studijuoja geštalt psichoterapijos kryptį bei domisi šių principų taikymu organizacijų kontekste.

KITA INFORMACIJA:

Mokymai vyks 3 vakarus, nuo 18:00.

Mokymų metu gaunama teorinė informacija ir atliekamos praktinės užduotys siekiat įtvirtinti gautas žinias. Siekdami maksimalaus efektyvumo ribojame grupės dydį - dalyvių skaičius iki 14 dalyvių. Periodiškai daromos pertraukėlės, kurių metu galima pabendrauti prie puodelio kavos, apsikeisti kontaktais, asmeniškai pasikonsultuoti su lektoriumi.

Po mokymų atsiunčiama susisteminta mokymų medžiaga ir dalyvavimą patvirtinantis pažymėjimas.

Daugiau apie mokymus organizuojančią komandą skaitykite ČIA. Papildoma informacija teikiama el. paštu: mokymai@firsty.lt arba tel. nr.: +370 68 796 306.

Su Firsty.lt mokymų pirkimo, dalyvavimo ir pinigų grąžinimo taisyklėmis galite susipažinti ČIA.

SUSIJĘ MOKYMAI:

Personalo atrankų mokymai

Administravimo ir raštvedybos mokymai

Streso valdymo dirbtuvės

Darbo pokalbio vedimo mokymai

Darbo kodekso pakeitimų mokymai

Lyderystės ir komandos formavimo mokymai

Įmonės komunikacijos ir įvaizdžio kūrimo mokymai