Viešojo kalbėjimo mokymai (nuotoliniai)

Firsty.lt jau 8-us metus prisideda prie jūsų profesinio ir asmeninio tobulėjimo organizuodami mokymus darbo rinkoje aktualiausiomis temomis.

Pasiruošimas viešai kalbai yra darbas turintis įvairių atspalvių. Vieną pusę galbūt jau pažįstate – kuomet jaučiamas nerimas prapliūpsta tokiu sąmonės srautu kaip: Ar sugebėsiu sudominti? Yra tiek daug ką noriu pasakyti, bet nuo ko pradėti? Pasiruošimas kalbai galėtų būti ir turėtų būti jaudinantis įvykis. Idėjų medžioklė, argumentų plėtojimas gali būti azartiška ir žaisminga veikla, nuspalvinanti mūsų kasdienybę neįprastomis spalvomis ir ištraukianti iš mūsų tai kas geriausia.

Šių mokymų metu nuodugniau nagrinėsime pasiruošimo kalbai procesą, tyrinėsime savo kūrybiškumą bei jo sužadinimą. Į retorikos meną žvelgsime per saviraiškos prizmę. Mokysimės paruošti tokią kalbą, kuri patiks mums patiems, nes tai yra svarbiausia.

NAUDA

  • Gebėsite paruošti nuoseklią kalbą, pritaikytą įvairiems klausytojams;
  • Išmoksite „išsijudinimo“ metodų: kaip pradėti rašyti ir plėtoti savo temą;
  • Tyrinėsite savo kūrybiškumą: ką galite padaryti, kad Jūsų kalba būtų įdomi ir įtraukianti.

PROGRAMA

  • Tema: esminiai viešosios komunikacijos klausimai, mūsų santykis su tema, šaltiniai;
  • Turinys: idėjų generavimas, kalbos tikslo formulavimas, kalbos priemonių pasirinkimas;
  • Auditorija: auditorijos analizė, teksto pateikimas įvairiais informaciniais kanalais.

LEKTORIUS

Lukas Kulikauskas, praktikuojantis viešą komunikaciją daugiau nei 7 m. Pagrindinės lektoriaus saviugdos kryptys yra šiuolaikinė poezija ir neformalus švietimas/ugdymas. Viešo kalbėjimo mokėsi Lietuvoje, o šios disciplinos praktikavimas tapo kertiniu akmeniu meniniam pašaukimui. Užsiimdamas repo improvizacija, kuriai reikalinga greita minčių ir asociacijų eiga, daug laiko skyrė nagrinėti intuityviems pažinimo, saviraiškos procesams. Studijuodamas ir savo karjerą siedamas su neformalaus švietimo/ugdymo veikla, toliau gilinasi į grupės fascilitavimo aspektus ir praktikas. Savo mokslus tęsia tarptautiniuose Via experantia mokymuose bei bendradarbiaudamas su Kūrybinių Jungčių asociacija Lietuvoje.

MOKYMAI SKIRTI

  • Norintiems gerinti viešo kalbėjimo įgūdžius;
  • Siekiantiems įkvėpimo pradėti, tęsti viešo kalbėjimo praktiką. 

Mokymai vyks 2 vakarus, balandžio 27 ir 29 d., 18:00-21:30.

Mokymų metu gaunama teorinė informacija ir atliekamos praktinės užduotys siekiat įtvirtinti gautas žinias. Siekdami maksimalaus efektyvumo ribojame grupės dydį. Periodiškai daromos pertraukėlės, kurių metu galima pabendrauti prie puodelio kavos, apsikeisti kontaktais, asmeniškai pasikonsultuoti su lektoriumi.

Kelios dienos iki mokymų atsiunčiame informacinį laišką su prisijungimais.

Po mokymų atsiunčiama susisteminta mokymų medžiaga ir dalyvavimą patvirtinantis pažymėjimas.

Jeigu po mokymų negavote laiško su mokymų medžiaga ir pažymėjimu, parašykite mokymai@firsty.lt, galbūt jums skirtas laiškas nuėjo į netinkamą aplanką.

Papildoma informacija teikiama el. paštu: mokymai@firsty.lt arba tel. nr.: +370 68 796 306.

Su Firsty.lt mokymų pirkimo, dalyvavimo ir pinigų grąžinimo taisyklėmis galite susipažinti ČIA.

SUSIJĘ MOKYMAI

Reklaminių tekstų kūrimo mokymai pradedantiesiems;

Pranešimų spaudai rašymo mokymai;

Personalo valdymo mokymai.