Skaitmeninės fotografijos mokymai pradedantiesiems

Firsty.lt jau 7-us metus prisideda prie jūsų profesinio ir asmeninio tobulėjimo organizuodami mokymus darbo rinkoje aktualiausiomis temomis.

Fotografija - paprasčiausiai kalbant - vaizdų įamžinimas. Tačiau įamžinti vaizdai yra toli gražu nepaprasti. Kas anksčiau atrodydavo prabangus užsiėmimas, reikalaujantis didelio išmanymo, bohemiškos sielos bei brangios įrangos, šiandien yra visiška mūsų kasdienybė. Visi rankoje laikydami telefoną jau esame fotografai. Visgi, dažnas mūsų šiame technologijų pasaulyje be telefono turime ir skaitmeninį fotoaparatą. Nusipirkome jį gal kiek impulsyviai, bet noras fotografuoti gražias nuotraukas mus pranoko. Tik štai, paėmus šį mažą stebukladarį į rankas, kuris de facto turėtų būti užprogramuotas kiekvieną nupaveiksluotą mūsų kadrą paversti unikaliu šedevru, jis pradeda rodyti kaprizus - viską sulieja ar užtamsina. Tuomet pradedame vartyti instrukciją ir mažo atsitiktinumo dėka atrandame vieną universalų sprendimą, kad vis tik fotoaparatas fotografuotų, o ne stovėtų lentynoje. Tačiau, mums visada kirba mintyse, ką jis iš tikrųjų gali? Kaip gi kiti suvaldo jo charakterį ir nufotografuoja, atrodo, neįtikėtinas nuotraukas? Būtent tai ir darysite šių mokymų metu - išmoksite suprasti ir valdyti savo fotoaparatus, kad fotografuotume taip, kaip norite, o ne taip, kaip gaunasi.

NAUDA

Mokymu metu suprasite pagrindinius fotoaparato veikimo principus bei išmoksite valdyti jo funkcijas taip, kad mokėtumėte fotografuoti bet kurioje situacijoje.

PROGRAMA

1 diena:

 • Susipažinsite su fotografija ir fotoaparatu
 • Fotografijos teorija bei pavyzdžiai
 • Karti fotografijos teorija (ekspozicija, išlaikymas, diafragma, ISO)
 • Fotoaparato funkcijų pažinimas (Auto, P, Av, Tv, ir t.t.)
 • Praktika
 • Atsakymai į iškilusius klausimus

2 diena:

 • Susipažinsite su fotografavimo galimybėmis
 • Šviesos valdymas
 • Kompozicija
 • Fotografavimo ypatybės ir technikos
 • Praktika
 • Atsakymai į iškilusius klausimus

LEKTORIUS

Kipras Štreimikis laisvai samdomas profesionalus fotografas, turintis daugiametę patirtį fotografijos srityje bei nepaleidžiantis fotoaparato iš rankų ir išmanantis plataus diapazono fotografijos sritis: portretų, gamtos, produktų, sporto, žiniasklaidos, renginių, vestuvių. Siekdamas unikalaus bei įdomaus rezultato, mėgstantis sujungti skirtingus stilius ir disciplinas. Jo vedami kursai yra skirti pradedantiesiems fotografams, kurie siekia žinių ir supratimo. Mokymų metu lektorius atsakys į kiekvienam iškilusius klausimus, kad kiekvieno individualūs iššūkiai būtų įveikti. Kipro portfolio galite pažiūrėti čia>>

KITA INFORMACIJA

Mokymai vyks 2 vakarus, nuo 18:00 iki 21:30.

Darbo priemonės: abi dienas su savimi turėti skaitmeninį fotoaparatą (jeigu neturite tokios galimybės, susisiekite iš anksto, mes pasirūpinsime).

Mokymų metu gaunama teorinė informacija ir atliekamos praktinės užduotys siekiat įtvirtinti gautas žinias. Siekdami maksimalaus efektyvumo ribojame grupės dydį - dalyvių skaičius iki 14 dalyvių. Periodiškai daromos pertraukėlės, kurių metu galima pabendrauti prie puodelio kavos, apsikeisti kontaktais, asmeniškai pasikonsultuoti su lektoriumi.

Po mokymų atsiunčiama susisteminta mokymų medžiaga ir dalyvavimą patvirtinantis pažymėjimas.

Papildoma informacija teikiama el. paštu: mokymai@firsty.ltarba tel. nr.: +370 68 796 306.

Su Firsty.lt mokymų pirkimo, dalyvavimo ir pinigų grąžinimo taisyklėmis galite susipažinti ČIA.