Streso valdymo mokymai: pažinti, išbandyti, taikyti

 

Firsty.lt jau 5-us metus prisideda prie jūsų profesinio ir asmeninio tobulėjimo organizuodami mokymus darbo rinkoje aktualiausiomis temomis.

Stresas mūsų gyvenime yra neatsiejamas kiekvienos dienos komponentas. Vis dar yra nemažai žmonių, kurie tiki, jog streso galima kažkaip išvengti ir didžiausia laimė gyventi be streso ir įtampos. Deja ši nuostata yra klaidinga ir dažniausiai pati savaime gali būti streso šaltinis. Tad šiose dirbtuvėse kalbėsime, ne apie tai, kaip išvengti streso, bet apie tai, kaip išmokti su juo susidraugauti. Visi žinome, kad nevaldomas, per vėlai pastebėtas stresas turi stiprias, neigiamas pasekmes žmogaus gyvenimo kokybei. Dėl to svarbi streso valdymo dalis yra pažinti save: savo mintis, nuostatas, jausmus, įtampos šaltinius.

Streso valdymo mokymų metu įgausite tiek teorinių, tiek praktinių žinių, kaip valdyti stresą ir atgauti balansą po įvairių stresinių situacijų. Išbandysime keletą streso mažinimo praktikų, daugiausia remsimės dėmesingo įsisąmoninimo (mindfulness) principais. Dėmesingas įsisąmoninimas šiuo metu yra vienas populiariausių ir efektyviausių streso įveiką stiprinančių praktikų.

PROGRAMA IR MOKYMŲ TIKSLAI:

  • susipažinti su skirtingomis streso sąvokomis, tokiomis kaip eustresas, distresas, kaupiamasis stresas ir kt.;
  • patyrinėti savo nuostatas, formuojančias stresinius patyrimus;
  • susipažinti su perdegimo sindromo sąvoka ir jo pasekmėmis;
  • išbandyti įvairias streso mažinimo praktikas ir būdus kaip pasirūpinti savimi.

LEKTORĖ:

Sveikatos psichologė - lektorė Sandra Vilkutaitytė, turinti 7 metų patirtį vedant įvairius mokymus skirtingoms organizacijoms, konsultuojant suaugusiuosius ir vedant grupes psichologinėmis temomis.

KITA INFORMACIJA

Mokymai vyks nuo 18:00 iki 21:30.

Mokymų metu gaunama teorinė informacija ir atliekamos praktinės užduotys siekiat įtvirtinti gautas žinias. Siekdami maksimalaus efektyvumo ribojame grupės dydį - dalyvių skaičius iki 14 dalyvių. Periodiškai daromos pertraukėlės, kurių metu galima pabendrauti prie puodelio kavos, apsikeisti kontaktais, asmeniškai pasikonsultuoti su lektoriumi.

Po mokymų atsiunčiama susisteminta mokymų medžiaga ir dalyvavimą patvirtinantis pažymėjimas.

Daugiau apie mokymus organizuojančią komandą skaitykite ČIA. Papildoma informacija teikiama el. paštu: mokymai@firsty.lt arba tel. nr.: +370 68 796 306.

Su Firsty.lt mokymų pirkimo, dalyvavimo ir pinigų grąžinimo taisyklėmis galite susipažinti ČIA.

SUSIJĘ MOKYMAI

Lyderystės ir komandos formavimo mokymai

Asmeninio efektyvumo ir laiko valdymo mokymai

Viešojo kalbėjimo mokymai

Kūrybiško mąstymo dirbtuvės