Streso valdymo mokymai: pažinti, išbandyti, taikyti

Firsty.lt jau 7-us metus prisideda prie jūsų profesinio ir asmeninio tobulėjimo organizuodami mokymus darbo rinkoje aktualiausiomis temomis.

Stresas mūsų gyvenime yra neatsiejamas kiekvienos dienos komponentas. Vis dar yra nemažai žmonių, kurie tiki, jog streso galima kažkaip išvengti ir didžiausia laimė gyventi be streso ir įtampos. Deja, ši nuostata yra klaidinga ir dažniausiai pati savaime gali būti streso šaltinis. Tad šiose dirbtuvėse kalbėsime ne apie tai, kaip išvengti streso, bet apie tai, kaip išmokti su juo susidraugauti. Visi žinome, kad nevaldomas, per vėlai pastebėtas stresas turi stiprias, neigiamas pasekmes žmogaus gyvenimo kokybei. Dėl to svarbi streso valdymo dalis yra savęs pažinimas.

Mokymų metu pažvelgsime į save iš arčiau - atrasime mus stipriausiai veikiančius streso šaltinius, dažniausiai stresą išduodančius požymius ir išbandysime keletą praktikų, kurios gali padėti išbūti įtampoje, arba pasirūpinti savimi taip, kad galėtume greičiau atgauti balansą po stresinių situacijų.

PROGRAMA IR MOKYMŲ TIKSLAI

  • susipažinti su trumpa streso teorija: kas vyksta mūsų kūne, kai patiriame stresą;
  • patyrinėti savivertės ir pasitikėjimo savimi ryšį su patiriamu stresu;
  • paanalizuoti streso valdymo principus ir kiekvieno asmeninį santykį į juos;
  • išbandyti keletą streso mažinimo praktikų ir būdų, kaip pasirūpinti savimi.

LEKTORĖ

Sveikatos psichologė - lektorė Sandra Spirgė, turinti 8 metų patirtį vedant įvairius mokymus skirtingoms organizacijoms, konsultuojant suaugusiuosius ir vedant grupinius mokymus psichologinėmis temomis.

KITA INFORMACIJA

Mokymai vyks nuo 18:00 iki 21:00.

Mokymų metu gaunama teorinė informacija ir atliekamos praktinės užduotys siekiat įtvirtinti gautas žinias. Siekdami maksimalaus efektyvumo ribojame grupės dydį - dalyvių skaičius iki 14 dalyvių. Periodiškai daromos pertraukėlės, kurių metu galima pabendrauti prie puodelio kavos, apsikeisti kontaktais, asmeniškai pasikonsultuoti su lektoriumi.

Po mokymų atsiunčiama susisteminta mokymų medžiaga ir dalyvavimą patvirtinantis pažymėjimas.

Papildoma informacija teikiama el. paštu: mokymai@firsty.lt arba tel. nr.: +370 68 796 306.

Su Firsty.lt mokymų pirkimo, dalyvavimo ir pinigų grąžinimo taisyklėmis galite susipažinti ČIA.

SUSIJĘ MOKYMAI

Lyderystės ir komandos formavimo mokymai

Viešojo kalbėjimo mokymai