Vadovavimo ir komandos formavimo mokymai

Firsty.lt jau 7-us metus prisideda prie jūsų profesinio ir asmeninio tobulėjimo organizuodami mokymus darbo rinkoje aktualiausiomis temomis.

Esami ir būsimi vadovai, komandų ir organizacijų lyderiai susiduria su visiškai kitokiais iššūkiais, nei didžioji dalis žmonių. Lūkesčiai įgalinti, įtraukti, įkvėpti ir auginti darbuotojus jau yra baziniuose vadovų reikalavimuose, šalia ekspertinių žinių. Nuolatinių pokyčių ir technologijų kontekste vadovaujantys žmonės vienu metu sprendžia daugybę tarpdisciplininių problemų. Visur yra siekiama geriausių rezultatų - nuo asmeninio iki komandos augimo, nuo įkvėpimo iki grįžtamojo ryšio, nuo komunikacijos iki refleksijos, nuo lyderio charizmos iki tvarių procesų įdiegimo. Šis praktinis seminaras padės tvirtus pagrindus dabartiniams ir būsimiems vadovams geriau suprasti save bei asmeninį augimą, pradėti kurti ir vystyti stiprias komandas bei didinti verslo rezultatus.

MOKYMŲ TEMOS

Mokymo metu yra derinamos teorinės žinios bei metodai ir praktinis jų pritaikymas
konkrečiose vadovavimo ir komandos valdymo situacijose.

Pirmoji diena

  • Vadovo vaidmenys ir rolės: kuo vadovavimo veikla skiriasi nuo specialisto veiklos? Kokias nuostatas turiu ateidamas į naują rolę, kokias nuostatas reikia pakeisti?
  • Vadovo tapatybė: kaip išlaikyti ir stiprinti savo autoritetą, suvokti savo vietą organizacijoje, augti kaip vadovui?
  • Vadovo asmeninis efektyvumas: kaip planuoti savo, kaip vadovo, laiką? Kaip užtikrinti stabilią vidinę energiją?
  • Situacinis vadovavimas: kaip atpažinti skirtingas situacijas bei žmones ir tinkamai jiems vadovauti?
  • Koks yra mano vadovavimo stilius - ar jis efektyvus, ar ne?

Antroji diena

  • Individualus bendravimas su savo darbuotojais: kaip sukurti individualų santykį ir psichologinį saugumą komandoje?
  • Kaip dirbti su komandos motyvacija? Kas motyvuoja žmones, kaip kurti sąlygas motyvacijai pakilti ir išsilaikyti?
  • Ilgalaikiai ir trumpalaikiai motyvuojantys veiksniai, kaip motyvuoti ne tik pinigais?
  • Kaip ugdyti savo darbuotojus? Kaip suteikti daugiau atsakomybės, padėti jiems augti ir spręsti problemas savarankiškai?

TRENERIS:

Tomas Lekavičius yra verslo konsultantas ir tarptautinės dirbtinio intelekto kompanijos “Satalia” strategas. Būdamas aukštąsias technologijas vystančių komandų vadovas bei verslo konsultantas, Tomas yra išskirtinėje pozicijoje, padedant verslo organizacijoms suprasti savo augimo potencialą, tikruosius iššūkius ir veiksmų prioritetus. Unikalus susitelkimo į darbuotojų ugdymą, inovacijų diegimo ir verslo vystymo išmanymo derinys leidžia jam optimaliai spręsti sunkias organizacijų augimo problemas. Per savo daugiau nei 10 metų patirtį Tomas diegė technologines inovacijas bei kūrė vadovavimo efektyvumo projektus tokioms įmonėms kaip Tesco, DFS, Avon, Danske Bank, Nike ir kt.

KITA INFORMACIJA

Mokymai vyks 2 vakarus, nuo 18:00 iki 21:30.

Mokymų metu gaunama teorinė informacija ir atliekamos praktinės užduotys siekiat įtvirtinti gautas žinias. Siekdami maksimalaus efektyvumo ribojame grupės dydį - dalyvių skaičius iki 14 dalyvių. Periodiškai daromos pertraukėlės, kurių metu galima pabendrauti prie puodelio kavos, apsikeisti kontaktais, asmeniškai pasikonsultuoti su lektoriumi.

Po mokymų atsiunčiama susisteminta mokymų medžiaga ir dalyvavimą patvirtinantis pažymėjimas.

Papildoma informacija teikiama el. paštu: mokymai@firsty.lt arba tel. nr.: +370 68 796 306.

Su Firsty.lt mokymų pirkimo, dalyvavimo ir pinigų grąžinimo taisyklėmis galite susipažinti ČIA.

SUSIJĘ MOKYMAI

Streso valdymo dirbtuvės

Personalo valdymo mokymai

Viešojo kalbėjimo mokymai