Grafinio dizaino mokymai

Firsty.lt jau 5-us metus prisideda prie jūsų profesinio ir asmeninio tobulėjimo organizuodami mokymus darbo rinkoje aktualiausiomis temomis. 

Grafinis dizainas – vizualaus turinio pateikimas įvairiomis meninėmis ir techninėmis priemonėmis. Na, o grafiniai dizaineriai perteikia pasirinktą žinutę vaizdiniu būdu. Seniai galvojai, kad tavo mintys turėtų būti perteiktos ne žodžiais, bet vaizdais? O gal tiki, kad pats turi dizainerio gyslelę, tik nežinai, nuo ko pradėti?

Nerk į juodus grafinio dizaino vandenis. 

NAUDA

Grafiniui dizainui tampant amatu, jo vietą užima dar didesnis, dinamiškesnis ir įdomesnis, jau mąstymo būdas - branding'as. Kursų metu pažinsime grafinio dizaino istoriją ir kaip ji keitėsi, suprasime, kodėl tai svarbu ir kokias praeities reflekcijas matome šiandien. Daug dėmesio skirsime aiškindamiesi kaip sukurti sėkmingą prekės ženklą, analizuosime, kokius būdus taikyti ir kokius elementus kurti norint gauti geriausią rezultatą. Kursų metu neteks sėdėti ir nuobodžiauti, nes turėsime daug praktikos, aptarsime kasdienines vizualinės komunikacijos problemas, kurias atsinešame iš darbų ir daug diskutuosime.

Mokymų tikslas yra išmokti, suprasti kaip turinį galima perteikti naudojantis vizualiomis meninės raiškos priemonėmis.

PROGRAMA

Mokymai susidarysi iš trijų dalių: 1. Teorija 2. Praktika 3. Namų darbai (jie bus užduodami, bet neprivalomi. Trumpi.)

1 diena:

Juodai balta grafinio dizaino jūra:

 • Grafinio dizaino istorija ir raida 
 • Susipažinimas su meninės raiškos priemonėmis 
 • Bandymai jas įvaldyti 
 • Kūrybiškumo išlaisvinimas

2 diena:

 • Dažniausiai užduodami klausimai
 • Grafinė raiška ir kokybė
 • 3 techninės taisyklės 
 • Žmonės – inspiracijos

3 diena:

No \ Logo \ Branding

 • Dizaino procesai. Tyrimas. Santrauka. Įžvalgos. 
 • Pirmas žingsnis link prekės ženklo kūrimo
 • Vartotojas ir sintezė 
 • Susipažinimas su įrankiais

LEKTORIUS

Rokas Aleliūnas – laisvai samdomas profesionalus dizaineris, turintis daugiametę patirtį grafinio dizaino srityje, išmanantis visus kokybiško dizaino etapus: nuo produkto sukūrimo iki jo reklamos. Jo vedami kursai yra orientuoti į pradedantįjį: išmintingą žmogų, besiorientuojantį aplinkoje. Jeigu jūs norite pamėginti pažiūrėti ir pasitikrinti ar galėtumėte ir suprastumėte, jeigu jūs linkstate link grafinio dizaino ir siekiate sužinoti, kaip jums sekasi, jeigu norite išgirsti aiškias tiesas, apie kurias niekas nešneka – šie mokymai skirti jums. „Kursus vedu jau daug metų, programos modelis yra ištobulintas ir aiškus. Tačiau mes neseksime mintinai išmoktų skaidrių – dirbsime lanksčiai ir atsižvelgsime į konkrečius kiekvienos grupės poreikius. Mokysimės kaip jausmą paversti prekės ženklu, išlaisvinti savo kūrybiškumą ir sukurti logotipą iš vienintelio taško.“. Kiekvienam mokymų dalyviui bus išskirta laiko asmeninėms konsultacijoms: jų metu aptarsite individualius iššūkius, sužinosite, kaip jie galėtų būti įgyvendinami, o kartais didesnės kūrybinės užduoties bus imamasi drauge su visa grupe. Norintys sužinoti daugiau apie Roką ir jo sukauptą patirtį, apsilankykite lektoriaus internetiniame puslapyje.

KITA INFORMACIJA

Mokymai vyks 3 vakarus, nuo 18:00 iki 21:00.

Darbo priemonės: antrąją ir trečiąją dienas turėti nešiojamą kompiuterį.

Mokymų metu gaunama teorinė informacija ir atliekamos praktinės užduotys siekiat įtvirtinti gautas žinias. Siekdami maksimalaus efektyvumo ribojame grupės dydį - dalyvių skaičius iki 14 dalyvių. Periodiškai daromos pertraukėlės, kurių metu galima pabendrauti prie puodelio kavos, apsikeisti kontaktais, asmeniškai pasikonsultuoti su lektoriumi.

Po mokymų atsiunčiama susisteminta mokymų medžiaga ir dalyvavimą patvirtinantis pažymėjimas.

Papildoma informacija teikiama el. paštu: mokymai@firsty.lt arba tel. nr.: +370 68 796 306.

Su Firsty.lt mokymų pirkimo, dalyvavimo ir pinigų grąžinimo taisyklėmis galite susipažinti ČIA.

SUSIJĘ MOKYMAI

Video montavimo dirbtuvės

Internetinių svetainių kūrimo mokymai

Instagram mokymai

Facebook komunikacijos mokymai