BE FIRSTY vaizdo paskaita. Tavo CV – "stand-up comedy" ar "stand-out story"?

2016-02-29

Kiekvienas, pradėjęs darbo paieškas, neišvengiamai susiduria su poreikiu susikurti savo gyvenimo aprašymą. Tai - karjeros pasas ir raktas į susitikimą su darbdaviu. Gerai parengtas CV gali padėti patekti į jums įdomiausias ir patraukliausias kompanijas.

Tad kas yra geras CV ir kaip jį susikurti?

Kartu su atrankų specialiste Jūrate Mikaite apžvelgsime CV kūrimą nuo formato, nuotraukos pasirinkimo iki jūsų patirties aprašymo galimybių. Jūratė pateiks rekomendacijas, kaip susikurti ne tik aiškų, tvarkingą, lengvai skaitomą, bet ir jūsų individualumą atskleidžiantį gyvenimo aprašymą. Kalbėsimės apie tai, kodėl gerai parengtas gyvenimo aprašymas yra geriausias motyvacinis laiškas. Taip pat bandysime suprasti, ką atspindi jūsų CV – darbdavio akimis, esate “stand-up comedy”, ar “stand-out story”? Ir kokių žingsnių reikėtų imtis, norint iš vienos kategorijos pereiti į kitą?

Pradėkime kurti savo gyvenimo aprašymą jau dabar!

Projektas „Be Firsty" yra orientuotas į informacijos apie karjeros planavimo proceso skleidimą. Medžiaga parengta Erasmus + programos, kurią Lietuvoje administruoja Švietimo mainų paramos fondas, lėšomis. Medžiaga atspindi jos rengėjų, bet ne Švietimo mainų paramos fondo, Europos Komisijos ar jos institucijų požiūrį. Europos Komisija neatsako už šios medžiagos turinį ir galimą panaudojimą. Projekto rengėjas: Firsty.lt, 2015 m.


Panašūs įrašai

2023 / 08 / 07
Planuojate įsirengti pirmąjį nedidelį biurą? Patarimai, kaip sutaupyti
2019 / 10 / 29
Kas lemia tavo motyvaciją darbe? Atlik testą ir sužinok
2020 / 10 / 21
7 būdai sukurti žudančiai gerą pirmą įspūdį