Planuojate įsirengti pirmąjį nedidelį biurą? Patarimai, kaip sutaupyti

2023-08-07

Nors atrodo, kad įrengti mažą biurą neturėtų būti brangu ir sudėtinga, iš tiesų ši užduotis nėra iš lengvųjų. Be to, kad reikia kruopščiai suplanuoti erdvę, taip pat svarbu gerai apgalvoti su biuro apstatymu susijusias išlaidas, kurios gali išaugti greičiau nei atrodo. Tad kaip sutaupyti, nesumažinant mažos darbo erdvės funkcionalumo, estetikos ir patogumo? Būtent tai šiame straipsnyje ir aptarsime.

 

Būtiniausi nedidelio biuro baldai

Įrengiant mažą biurą, labai svarbu pirmenybę teikti baldams, kurie prisidės prie produktyvaus ir patogaus darbo, kartu optimizuodami turimą erdvę. Pagrindiniai nedidelio biuro baldai paprastai yra stalas, kėdė, daiktadėžės ir galbūt knygų lentyna ar spinta. 

Pradėkite nuo jūsų poreikius atitinkančio ir erdvėje gerai derančio rašomojo stalo pasirinkimo. Atsižvelkite į jo paviršiaus plotą, saugojimo galimybes (pvz., įmontuotus stalčius, lentynas) ir ergonomiką. Ilgoms darbo valandoms biure ne ką mažiau svarbi ir patogi kėdė. Ją, kaip ir rašomąjį stalą, pigiau galite įsigyti internetu. 

Efektyviai išnaudoti vertikalią erdvę padės pastatomos arba pakabinamos lentynos, kurias galite naudoti po vieną arba derinti tarpusavyje. Stenkitės išdėstyti visus baldus taip, kad maksimaliai pagerintumėte darbo eigą ir sumažintumėte netvarką. Jei įmanoma, stalą statykite šalia natūralios šviesos šaltinio, o kėdę – tinkamame aukštyje ir tinkamu atstumu nuo stalo. Taip pat atsižvelkite į judėjimo srautą biure ir užtikrinkite lengvą prieigą prie dažnai naudojamų daiktų. 

 

Mini valgomasis biure – vieta, kurią verta apgalvoti iš anksto

Sukurdami savo biure mini valgomąjį arba poilsio zoną, turėsite erdvę, kurioje galėsite patogiai papietauti, pabendrauti su kolegomis ar tiesiog pailsėti ir atgauti jėgas. Įrengiant mini valgomojo / poilsio zoną, žinoma, svarbu atsižvelgti į turimą erdvę ir pasirinkti patogius bei funkcionalius baldus. Puikus pasirinkimas galėtų būti nedidelis kavos staliukas ir kelios valgomojo kėdės. Šiuos baldus už itin patrauklią kainą vos per kelias akimirkas galite užsisakyti internetu.

Tam, kad mini valgomasis taptų dar patogesnis, jame galite pastatyti mikrobangų krosnelę, mini šaldytuvą ar kavos aparatą. Žinoma, šių daiktų poreikis – individualus ir priklauso nuo to, ar biure yra atskira virtuvė, ar ne.

Darbo aplinka neabejotinai turi daug įtakos jo kokybei. Tad norisi, kad biuras (nepriklausomai nuo jo dydžio) būtų kuo funkcionalesnis, patogesnis ir malonesnis tiek akiai, tiek širdžiai. Patarimais, kaip tokį sukurti, jau pasidalinome, tad belieka jais pasinaudoti. Tegul atrasti balansą tarp produktyvaus darbo ir atpalaiduojančio poilsio būna lengva.Panašūs įrašai

2023 / 02 / 01
Produktyvi diena: 4 esminiai ingredientai
2021 / 02 / 23
7 klausimai, kuriuos reiktų užduoti sau, jei galvojate pakeisti karjerą per COVID-19
2020 / 10 / 27
Investicija į save: ką, kaip ir kodėl?