6 patarimai vasarai: marškinėliai biure ir profesionalus įvaizdis

2023-05-05

Marškinėliai dažnai laikomi laisvalaikio drabužiu, kurį geriausia vilkėti savaitgaliais arba sporto salėje. Tačiau, pasirinkus tinkamą stilių, juos galima dėvėti ir darbe, neprarandant profesinės išvaizdos. Norite sužinoti, kaip? Štai keletas paprastų patarimų, kaip dėvėti marškinėlius darbe ir vis tiek atrodyti profesionaliai.

 

Pasirinkite tinkamus marškinėliu

Rinkdamiesi marškinėlius darbui, ieškokite tokių, kurie pagaminti iš aukštos kokybės, tvirtų medžiagų ir yra minimalistinio dizaino. Dovanų gauti marškinėliai su įmonės logotipu darbuotojams taip pat gali būti tinkami. Tačiau geriau, kad jie neturėtų ryškių grafinių piešinių ar šūkių. Į tai vertėtų atkreipti dėmesį ir įmonėms, renkančioms stilingą atributiką savo darbuotojams. 

 

Sluoksniuokite

Vienas iš būdų, kaip suteikti marškinėliams profesionalią išvaizdą, yra juos sluoksniuoti su švarkeliu, megztiniu ar liemene. Galite eksperimentuoti su skirtingomis tekstūromis ir spalvomis. Pavyzdžiui, pabandykite baltus marškinėlius dėvėti po juodu švarku, jei norite labiau klasikinės išvaizdos, arba rinkitės ryškiaspalvius marškinėlius, jei mėgstate žaismingesnį stilių.

 

Derinkite marškinėlius su kitais drabužiai

Dar vienas būdas profesionaliai dėvėti marškinėlius – derinti juos su kitais drabužiais, pavyzdžiui, klasikinėmis kelnėmis (tiek vyrams, tiek moterims) ar pieštuko formos sijonu (moterims). Taip sukursite elegantišką ir rafinuotą įvaizdį, kuris puikiai tinka biurui.

 

Strategiškai apgalvokite aksesuaru

Aksesuarų naudojimas gali būti labai svarbus, norint sukurti puošnesnį įvaizdį. Moterys gali prisiderinti elegantišką vėrinį, auskarus arba skarelę, o vyrai – prabangų laikrodį. Taip aprangai suteiksite prabangos ir rafinuotumo. Tiesa, svarbu nepersistengti ir aksesuarus naudoti saikingai.

 

Dėvėkite tinkamą avalynę

Rinkitės tokią avalynę, kuri derėtų prie marškinėlių ir būtų tinkama biurui. Priklausomai nuo metų laiko, puikus pasirinkimas galėtų būti klasikiniai balti kedai, loaferai, mokasinai arba minimalistinio dizaino aulinukai. Svarbiausia, kad su pasirinktais batais ne tik atrodytumėte stilingai, bet ir jaustumėtės patogiai. 

 

Palaikykite švarą

Nepriklausomai nuo to, kaip pasirinksite dėvėti marškinėlius, įsitikinkite, kad jie yra švarūs, išlyginti ir nesusiraukšlėję. Tai užtikrins, kad atrodysite profesionaliai ir tvarkingai, kad ir ką dėvėtumėte. Ta pati taisyklė galioja ir batams – jie turėtų būti švarūs. 

Marškinėliai gali puikiai papildyti jūsų darbo garderobą, jei juos tinkamai stilizuosite. Tai itin universalūs drabužiai, tinkantys įvairiems metų laikams ir progoms. Taigi, vadovaukitės šiais patarimais, kaip dėvėti marškinėlius darbe, kad atrodytumėte profesionaliai ir tvarkingai.Panašūs įrašai

2016 / 04 / 06
Teisininko profesija: „Svarbiausia, nebijoti sunkios pradžios”
2020 / 10 / 20
Kaip darbo paieškai išnaudoti LinkedIn?
2020 / 12 / 29
Kaip neužmigti artėjant deadline’ui?