ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas (ISM)

1999 m. veiklą pradėjęs ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas nuo pat pradžių turėjo vieną tikslą – pasiūlyti novatoriškas, kokybiškas vadybos ir ekonomikos studijas bei mokymus kūrybingiems, ambicingiems jauniems žmonėms ir jau patyrusiems verslo vadovams. Kokybė ir tarptautiškumas tapo svarbiausiais universiteto veiklos prioritetais. Šis siekis buvo įvertintas Tarptautine kokybės akreditacija (IQA), kurią 2006 m. ISM suteikė Vidurio ir Rytų Europos vadybos plėtros asociacija (CEEMAN), taip pažymėdama, kad ISM priklauso pažangiausias verslo studijas siūlantiems universitetams regione.

ISM studijų programose sėkmingai derinamos teorinės ir praktinės žinios. Daugelis čia dirbančių mokslininkų yra pripažinti praktikai, todėl puikiai žino, su kokiomis problemomis susiduria šiuolaikinis verslas ir kokių žinių reikia, norint jas įveikti. Universiteto dėstytojai taip pat aktyviai vykdo akademinę veiklą, tirdami vadybos reiškinius Baltijos regiono valstybėse – ISM yra vienas žurnalo Baltic Journal of Management iniciatorių. Universitetas aktyviai dalyvauja tarptautinių mokslo organizacijų veikloje, kur su partneriais iš viso pasaulio dalinasi naujausiomis žiniomis ir patirtimi.

Tarptautinę verslo perspektyvą studentams užtikrina ir ISM steigėjų, BI Norwegian Business School, patirtis bei kviestiniai lektoriai iš viso pasaulio. Glaudžią mokslo ir verslo integraciją skatina modernus universiteto valdymas – Senatas, Rektoratas ir Verslo taryba, kuri pataria rektoriui universiteto verslo strategijos formavimo klausimais ir stiprina universiteto bei verslo partnerystės ryšius.

 

Internetinis puslapis: http://ism.lt.