Vilniaus universiteto Studentų atstovybė (VUSA)

Vilniaus universiteto Studentų atstovybė (VU SA) atstovauja daugiau nei 22 000 - iams didžiausio ir seniausias tradicijas puoselėjančio Lietuvos universiteto studentams. Tai savarankiška organizacija, kurios vertybės ir veiklos principai pagrįsti atvirumu, atsakomybe, veiklos kokybe, vieningumu bei tobulėjimu. Noras dirbti efektyviai ir užtikrinti studentams kuo kokybiškesnes studijas - vienija organizaciją ir Universitetą - leidžia kryptingai bendradarbiauti. VU SA yra vienintelė savarankiškai nacionaliniu lygmeniu savo studentus atstovaujanti studentų atstovybė Lietuvoje.

Vilniaus universitetas 2013 metų Lietuvos universitetų reitinge – pirmoje pozicijoje. Šio reitingo lyderio pozicijos VU nebuvo apleidęs per 16 universitetų reitingavimo metų. Tai ne vienintelis reitingas, kuriame VU gali pagrįstai didžiuotis savo laimėjimais ir užimamomis aukštomis pozicijomis. Jau keletą
metų universitetas patenka tarp 550 geriausių pasaulio aukštųjų mokyklų pagal vieną įtakingiausių QS World University Ranking reitingą. Vienas iš geriausių VU rodiklių šiame reitinge - dėstymo kokybė.

VU pasižymi akademinių kamieninių padalinių (AKP) gausa, kuriuose vykdomos įvairius kvalifikacinius laipsnius suteikiančios studijos ir moksliniai tyrimai.
Daugiau informacijos apie AKP galite rasti čia: http://www.vu.lt/lt/apiemus/struktura/padaliniai.
Daugiau informacijos apie ruošiamų specialistų kvalifikacinius laipsnius galite rasti čia:
http://www.vu.lt/kviecia/rinkis-studijas/ka-studijuoti.

Internetinis puslapis: http://vusa.lt/.