Krovėjas/pagalba vairuotojui (Vilnius)

Tipas: Darbas     Pobūdis: Nuolatinis     Vieta: Vilnius     Atlyginimas: 1000

Ieškome pagalbinio darbuotojo važiuoti kartu su vairuotoju su 10 tonų kietašoniais sunkvežimiais su liftu.

Darbo pobūdis:

·       Darbas kartu  su vairuotoju 10 tonų kietašoniais sunkvežimiais su liftu;

·       Produkcijos atrinkimas sandėlyje ir sunkvežimio pakrovimas;

·       Produkcijos iškrovimas parduotuvėse, sunešimas;

Reikalavimai:

·       Sugebėjimas dirbti komandoje;

·       Geras fizinis pasirengimas, greitas tempas;

·       Sąžiningumas, atidumas, atsakingumas, punktualumas.

Mes siūlome:

·       Laiku mokamą atlyginimą;

·       Penkių darbo dienų savaitę;

·       Lanksčias darbo valandas.

Jeigu šis darbo pasiūlymas Jus sudomino, kviečiame siųsti savo gyvenimo aprašymą arba teirautis  telefonu.

Atlyginimas 800 - 1000 eur/mėn. į rankas

Transporto grupės vadovė Ingrida Juodiškienė:
+37060531487
ingrida.sa@baltictransline.lt