VAIRUOTOJAS SU C KATEGORIJA PANEVĖŽYJE

Tipas: Darbas     Pobūdis: Nuolatinis     Vieta: Panevėžys

Ieškome vairuotojų darbui su 8-10 tonų kietašoniais sunkvežimiais su liftu.

Darbo pobūdis:

·       Produkcijos atsirinkimas sandėlyje ir sunkvežimio pakrovimas;

·       Produkcijos išvežiojimas po parduotuves ir iškrovimas;

·       Lydinčių dokumentų sutikrinimas, gavėjo parašų surinkimas.

Reikalavimai:

·       C kategorija, 95 kodas;

·       Panaši darbo patirtis (privalumas);

·       Sugebėjimas dirbti savarankiškai ir komandoje;

·       Sąžiningumas, atidumas, atsakingumas, punktualumas;

·       Greita orientacija ir gebėjimas planuoti maršrutą;

·       Geri bendravimo įgūdžiai;

Mes siūlome:

        Konkurencingą darbo užmokestį ir priedus, priklausančius nuo darbo rezultatų;
        Draugišką kolektyvą, kuris visada pagelbės;
·       Penkių darbo dienų savaitę;

·       Lanksčias darbo valandas;

·       Pagalbinį darbuotoją krovos darbams.

Atlyginimas

1300-2000 €/mėn. į rankas

Jeigu šis darbo pasiūlymas Jus sudomino, kviečiame siųsti savo gyvenimo aprašymą arba teirautis  telefonu.

Transporto grupės vadovė Ingrida Juodiškienė:
+37060531487
ingrida.sa@baltictransline.lt