NEKILNOJAMO TURTO AGENTAS/Ė (priimsime be patirties)

Tipas: Darbas     Pobūdis: Nuolatinis, Darbas iš namų, Papildomas darbas     Vieta: Vilnius     Atlyginimas: 2000

APRAŠYMAS:

Veržli ir šiuolaikiška nekilnojamojo turto agentūra "OPPA" plečia savo veiklą ir į draugišką komandą kviečia prisijungti aktyvius ir energingus ĮVAIRAUS AMŽIAUS ŽMONES!!!
Šioje pozicijoje Jūs padėsite žmonėms įsigyti naujus namus, išnuomoti, bei parduoti nekilnojamą turtą.
Nauji brokeriai turi savo kuratorius, su kuriais konsultuojasi. Aiški, tiksli ir subalansuota mokymo sistema sudaro sąlygas garantuojančias FINANSINĘ LAISVĘ.
Pagrindinis dėmesys agentūroje skiriamas brokerių kvalifikacijos kėlimui ir nuolatiniam mokymuisi, tad priimsime ir PATIRTIES NETURINČIUS žmones!

PASIŪLYMAS JUMS:

Siūlome Jums galimybę dirbti LAISVU GRAFIKU, darbą nesunkiai suderinsite su studijomis ar kita veikla.
Dirbdami su mumis, galėsite išmokti ne tik NT subtilybių, bet ir fotografuoti bei valdyti droną.
Agentūroje prioritetas teikiamas komandiniam darbui. Tarp brokerių vyrauja kolegiškumas, pasitikėjimas ir pagarba. Kolektyvas skatinamas ne tik dirbti, bet ir PRAMOGAUTI KARTU, nuolat ieškant turiningų užsiėmimų ir naudingų potyrių.

LŪKESČIAI:

Tikimės, jog naujieji kolegos bus savarankiški, atsakingi, verslūs ir orientuoti į nuolat didėjančias savo pajamas. Šiame darbe svarbus bendravimas, reprezentatyvumas ir etika. Kadangi darbas nemonotoniškas, dažnai tenka keliauti į objektus, tad mums svarbu, jog turėtumėte vairuotojo pažymėjimą.
Galbūt Jums dar netekę dirbti pardavimų srityje, bet manote, jog tai galėtų būti Jūsų naujos karjeros pradžia? NEPRALEISKITE GALIMYBĖS ir siųskite savo CV dabar!
NETURINČIUS PATIRTIES APMOKINAME!!!!


Panašūs skelbimai

Vieta: Kaunas
Darbo tipas: Darbas
Galioja: 17 d.
Vieta: Vilnius
Darbo tipas: Darbas
Galioja: 16 d.
Vieta: Užsienis
Darbo tipas: Darbas
Galioja: 22 d.