Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centras

Vilniaus technologijų mokymo centras – viena iš didžiausių mokymo įstaigų Vilniaus regione ir Lietuvoje. 2019 m. sausio 1 d. viešoji įstaiga Vilniaus technologijų mokymo centras buvo pertvarkyta iš biudžetinės įstaigos pavadinimu Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centras.

Vilniaus regione mokymo centras yra tapęs vienu iš IT ir inžinerinės krypties specialistų ruošimo kalvių. Lūžio metais tapo 2014–ieji. Rugsėjo 4 d. oficialiai atidaromi du sektoriniai praktinio mokymo centrai: Inžinerinės pramonės sektorinis praktinio mokymo centras ir Energetikos sektorinis praktinio mokymo centras. Šių praktinio mokymo bazių sukūrimas ir eksploatavimas leidžia prisidėti prie nacionalinės ūkio pažangos, sudaro palankias sąlygas kokybiškai parengti kvalifikuotus įvairių sričių specialistus, užtikrina specialybę įgyti ir persikvalifikuoti norinčių asmenų konkurencingumą darbo rinkoje.


Tų pačių metų rugsėjo 8 d. pradėjo veikti „Akademija.IT“ kaip IT asociacijų „INFOBALT“ „Tech City Lithuania“, IT verslo kompanijų ir profesinio mokymo iniciatyva. Šios iniciatyvos tikslas – suteikti paklausiausias ir analogų Lietuvoje neturinčias kvalifikacijas, leidžiančias ne tik išmokti programavimo ar testavimo pagrindų, bet ir įsilieti į kūrybišką ir dinamišką IT rinką. Nuo 2014 m. rugsėjo pirmą kartą Lietuvos profesinio mokyme pradėta ruošti Java programuotojus, nuo 2016 m. – programinės įrangos testuotojus.

Daugiau informacijos apie Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centrą galite rasti:

  • Internetinėje svetainėje www.vtmc.lt
  • bei socialiniame tinkle „Facebook“.