Kūrybiško mokymosi dirbtuvės

Firsty.lt jau 6-us metus prisideda prie jūsų profesinio ir asmeninio tobulėjimo organizuodami mokymus darbo rinkoje aktualiausiomis temomis.

Universitete mokeisi/mokaisi paskutinę naktį ir manai, kad gali būti kitoks būdas? Atradai Tave dominančią temą ir ją norėtum perteikti kitiems? Rašai bakalauro/magistro/doktorantūros darbą? Esi smalsus ir save laikai visą gyvenimą besimokančiu individu? Nori persikvalifikuoti? Nori gilintis į savo mėgstamą temą? Tave domina neįprastos praktikos savęs tobulinimui? Nori suprasti mokymo(si) procesus ir panaudoti tai saviugdai ar kitų mokymui? Jei priskyrei save nors vienai kategorijai, manau, matai mokymosi vertę savo gyvenime.
Turiu pripažinti, piktinuosi, jog mokyklose ar universitetuose orientuojantis į žinių perdavimą pamirštama ir kitas, daug didesnę reikšmę turintis aspektas – tai gebėjimas mokytis. Kiekvienas esame individualūs, todėl mokomės skirtingai. Pažįstant šiuos savo individualius skirtumus ir atrandant įvairesnes strategijas šiems skirtumams patenkinti, galime nueiti daug toliau. Visgi, pirmiausia reiktų pasikonsultuoti su savimi, vertinti bei įsivertinti. Šiuose mokymuose būtent tam ir suteiksime erdvės.
Apžvelgdami šiuolaikinių mokymo(si) teorijų (humanizmas, biheiviorizmas, konstruktyvizmas, transformatyvi saviugda) įžvalgas, reflektuosime save kaip nuolat besimokančius individus bei išbandysime įvairias mokysmo(si) strategijas.
Mokymus papildys dar vienas elementas – repas. Garantuoju „one of the kind“ mokymosi patirtį, kurios metu įrodysiu, kad mokytis yra smagu.

ŠIŲ MOKYMŲ NAUDA:

  • Turėsite laiko sustoti ir apmąstyti save kaip nuolatos besimokančius individus;
  • Išmoksite patikrintų, efektyvių mokymo(si) strategijų;
  • Būsite supažindintas su šiuolaikinėmis mokymo(si) teorijomis.

PROGRAMOS TURINYS:

  • Repo sesija skatinti savirefleksiją: kas aš kaip besimokantysis, kaip aš mokausi;
  • Šiuolaikinių mokymosi teorijų pristatymas: esminės šiuolaikinių mokymo(si) teorijų įžvalgos, diskusija;
  • Mokymosi strategijos: kolbo ratas, generatyvus dialogas, strėlinės praktikos ir daugiau.

LEKTORIUS:

Lukas, studijuojantis ir besidomintis šiuolaikinėmis mokymo(si) teorijomis, patyriminiu refleksyviu ugdymu. Pagrindinės lektoriaus saviugdos kryptys yra šiuolaikinė poezija ir neformalus švietimas/ugdymas. Apie šiuolaikinį mokymą(si) mokėsi Lietuvoje, Mru universitete, o užsiimdamas repo improvizacija kaip hobiu, rado įvairių būdų kaip sulieti šias disciplinas. Magistrinį darbą skyrė nagrinėti intuityviems pažinimo, saviraiškos procesams. Karjerą toliau sieja su neformalaus švietimo/ugdymo veikla, todėl gilinasi į grupės fascilitavimo aspektus ir praktikas. Toliau mokslus tęsia tarptautiniuose Via experantia mokymuose, bei bendradarbiaudamas su Kūrybinių Jungčių asociacija Lietuvoje.

MOKYMAI SKIRTI:

  • Norintiems greičiau ir efektyviau įsisavinti, struktūruoti informaciją;
  • Siekiantiems įkvėpimo, kūrybingesnio priėjimo prie dominančių temų;
  • Norintiems išeiti iš komforto zonos ir išbandyti mokymąsi kitaip.

Mokymų metu gaunama teorinė informacija ir atliekamos praktinės užduotys siekiat įtvirtinti gautas žinias. Siekdami maksimalaus efektyvumo ribojame grupės dydį - dalyvių skaičius iki 14 dalyvių. Periodiškai daromos pertraukėlės, kurių metu galima pabendrauti prie puodelio kavos, apsikeisti kontaktais, asmeniškai pasikonsultuoti su lektoriumi.

Po mokymų atsiunčiama susisteminta mokymų medžiaga ir dalyvavimą patvirtinantis pažymėjimas.

Papildoma informacija teikiama el. paštu: mokymai@firsty.lt arba tel. nr.: +370 68 796 306.

Su Firsty.lt mokymų pirkimo, dalyvavimo ir pinigų grąžinimo taisyklėmis galite susipažinti ČIA.