Viešojo kalbėjimo ir retorikos mokymai

Firsty.lt jau 5-us metus prisideda prie jūsų profesinio ir asmeninio tobulėjimo organizuodami mokymus darbo rinkoje aktualiausiomis temomis.

Kokius jausmus jums sukelia sąvoka viešasis kalbėjimas? Ją siejate su tokiais didžiais oratoriais kaip Senovės Graikijos Aristotelis ar Prezidentas Barakas Obama? Esate įsitikinę, kad jums tokie puikūs kalbėjimo įgūdžiai yra nepasiekiami? 

O jeigu pasakytume, kad iškalbos kompetenciją gali ištobulinti visi ir kad kalbėti viešai gali būti... smagu? 

Senovėje retorikos meno mokytasi mokykloje, kartu su rašyba, skaityba ir matematika. Nors šiandien kalbame ir pristatinėjame kasdien - universitete, darbe, konferencijose, namuose su draugais ir šeima - šį mokslą visiškai apleidome. Todėl pradedame drebėti vos išgirdę žodžius viešasis kalbėjimas. Tačiau mokytis niekada nevėlu! Šie mokymai jums padės prisijaukinti oratorystės meną ir laisviau jaustis kaskart, kai reikia pasisakyti - draugų būryje, darbo susirinkime ar net ant scenos!

NAUDA

Mokymų metu išmoksite:

  • Rišliai sudėlioti mintis ir įtikinamai išplėtoti argumentus;
  • Komunikuoti kūno, mimikų ir balso pagalba;
  • Pagyvinti savo kalbėjimo stilių vaizdingu žodynu, emocijomis ir istorijomis; 
  • Pritaikyti kalbėjimo įgūdžius kasdieniame gyvenime.

PROGRAMA

Kodėl vienų žmonių klausomės lyg prikaustyti, kitų - visai ne? Kodėl kai kurias kalbas prisimename ilgai, kitas - pamirštame vos joms pasibaigus? Mokymų metu gvildensime dvi pagrindines temas, kurios mums padės atsakyti į šiuos klausimus:

  • Turinys: kaip suformuluoti kalbos tikslą, nuosekliai išdėstyti mintis ir jas argumentuoti, pasitelkiant vaizdingą žodyną ir retorines figūras;
  • Neverbalinė komunikacija: kaip sąmoningai valdyti kūno kalbą, kad ji sustiprintų turinį, kaip reguliuoti balso stiprumą, kalbėjimo greitį ir išnaudoti pauzės galią.

Mokymų metu teorinę medžiagą įsisavinsime per praktines užduotis. Mokymus užbaigsime diskutuodami kaip pritaikyti šiuos įgūdžius asmeniniame gyvenime ir karjeroje.

LEKTORĖ

Evelina viešąjį kalbėjimą praktikuoja jau daugiau kaip dvylika metų. Savo kaip oratorės "karjerą" pradėjusi debatuodama Lietuvoje ir Olandijoje, ji ją tęsia Toastmasters bendruomenėje Prancūzijoje. 2017-aisiais Evelina suorganizavo TEDx konferenciją Paryžiuje, į kurią susirinko virš 800 žmonių. Besiruošiant konferencijai, Evelinai teko parengti vienuolika kalbėtojų, tarp jų - buvusį Pasaulio Banko direktorių ir Jungtinių Tautų oficialų fotografą. Evelina taip pat yra World Speech Day - organizacijos, kuri propaguoja oratorystės meną ir jo mokymus - atstovė. Šį vasarį ji išleido elektroninę knygelę - Define, Develop, Deliver: Your Guide to Speaking in Public. Ši lektorė tvirtai įsitikinusi, kad iškalbos kompetencija teigiamai paveikia mūsų asmeninę ir profesinę kasdienybę, ir siekia, kad jos mokymas būtų įtvirtintas mokyklose.

MOKYMAI SKIRTI

  • Visiems, kuriems tenka kalbėti viešai;
  • Norintiems išmokti sudominti ir valdyti auditoriją;
  • Jaučiantiems viešojo kalbėjimo ar scenos baimę.  

KITA INFORMACIJA

Mokymai vyks 7 valandas, 09:00 - 17:00.

Mokymų metu gaunama teorinė informacija ir atliekamos praktinės užduotys siekiat įtvirtinti gautas žinias. Siekdami maksimalaus efektyvumo ribojame grupės dydį - dalyvių skaičius iki 14 dalyvių. Periodiškai daromos pertraukėlės, kurių metu galima pabendrauti prie puodelio kavos, apsikeisti kontaktais, asmeniškai pasikonsultuoti su lektoriumi.

Po mokymų atsiunčiama susisteminta mokymų medžiaga ir dalyvavimą patvirtinantis pažymėjimas.

Daugiau apie mokymus organizuojančią komandą skaitykite ČIA. Papildoma informacija teikiama el. paštu: mokymai@firsty.lt arba tel. nr.: +370 68 796 306.

Su Firsty.lt mokymų pirkimo, dalyvavimo ir pinigų grąžinimo taisyklėmis galite susipažinti ČIA.