10 patarimų kaip įgyvendinti savo tikslus

2020-11-20

Pasižadi sau, jog nuo pirmadienio pradėsi kažką daryti, tačiau pirmadienį lydi kitas pirmadienis? Kaip įsipareigojimus paversti matomais rezultatais? Gi nesinori, jog visą gyvenimą lydėtų frazė: mission inclompleted. Šie keli punktai padės atsakyti į klausimą kaip įgyvendinti savo tikslus ir nuo ko pradėti?

 

                                                                                          

 

1. Pažvelk į savo keliamus tikslus ir norus REALISTIŠKAI. Didžiai svajoti nėra nusikaltimas, bet aiškus tikslas, grįžtamasis ryšys ir įsipareigojimai yra būtini norint išlikti teisingame kelyje.

2. Jei galvoji apie karjeros kilimo galimybę - du kartus pagalvok apie tai, kas tave MOTYVUOJA. Pažanga bus daug efektyvesnė, jei ieškosi laimės savo atliktuose darbuose, o ne siekdamas pripažinimo. Todėl įsitikink dėl savo tolimesnio karjeros kelio motyvų.

3. Multitaskingui – NE! Malonu galvoti, jog daug pasikeitimų atneš tau sėkmę, tačiau kartais daug užmojų lydi liūdnesnė frazė: nuo pirmadienio iki kito pirmadienio. Tad geriau vienas geras įgyvendintas darbas nei šimtas neįgyvendintų.

4. Įdomu kaip profesionalai įgyvendina visus savo įsipareigojimus? Profesionalai galvoja apie naujus ĮPROČIUS, MOTYVACIJĄ ir ATSAKOMYBĘ.

5. Svarbu būti IŠTVERMINGU net jei ir keliskart nepasisekė. Bandyk dar kartą. Nugalėtojo jausmas daug saldesnis nei pralaimėjusiojo kartėlis.

6. Jauti, jog pavargai nuo kasdienio tikslo siekimo, o ir rezultato nesimato? Klimpsti į gilią nežinią? Pabandyk sutelkti dėmesį į PRADINĮ TAŠKĄ ir lavink savo kantrybę kartu su augančiu procesu.

7. GYVENK tikslo siekimu. Įsivaizduok tikslą kiekvieną dieną ir mąstyk apie jo siekimą kiekvieną vakarą.

8. Patyrei didžiulę nesėkmę? NEPRAKAITUOK. Grįžk į pradinį tašką ir mokykis iš savo klaidų.

9. Mokslininkai teigia, kad protas veikia prieš tavo norus tikslo siekimo metu. Tačiau jei tu gali ATPAŽINTI IR PRIPAŽINTI šį tikslo kenkėją, tai visos kelionės metu tvirtai gali lavinti kantrybę, pasitikėjimą savim.

10. Dienos pabaigoje atmink: tikslo siekimas gali bauginti. NEBIJOK! Žingsnis po žingsnio ir viskas susidėlios į savo vietas.

 

Pilną straipsnį galite rasti ČIA.Panašūs įrašai

2019 / 12 / 06
Didžiausios darbo pokalbių klaidos
2017 / 05 / 10
Kankina klausimas: kurti ar nekurti?
2016 / 06 / 07
Kokio ilgio turi būti CV ir ką jame rašyti jei neturi darbo patirties?