Mokymų asistentas (-ė) (1/2 etato)

Tipas: Darbas     Pobūdis: Nuolatinis     Vieta: Vilnius

Ieškome komunikabilaus ir draugiško kolegos, kuris galėtų mums skirti 4 valandas per dieną (14:00-18:00) ir norėtų pasinerti į renginių organizavimo platybes. Ieškome tokio žmogaus, kuriam būtų įdomu sudalyvauti mokymuose ir išmokti tinkamai juos administruoti ir suruošti.

Darbo aprašymas:

  • Mokymų erdvės tvarkymas ir kavos pertraukėlės paruošimas;
  • Mokymų dalyvių priėmimas;
  • Mokymų informacijos išsiuntimas dalyviams;
  • Kiti administraciniai darbai.

Reikalavimai/Privalumai:

  • Geri komunikacijos ir laiko planavimo įgūdžiai;
  • Lankstumas darbo laiko atžvilgiu;
  • Noras tobulėti bei mokytis;
  • Kruopštumas, praktiškumas, atidumas.

Mes siūlome:

  • Geras darbo sąlygas ambicingoje ir augančioje komandoje Vilniaus centre;
  • Galimybę sudalyvauti visuose rengiamuose mokymuose ir konferencijose;
  • Darbą po pietų nuo 14:00 iki 18:00.

CV lauksime iki balandžio 15 d.