Telefoninių apklausų atlikėja (-s)

Tipas: Darbas     Pobūdis: Papildomas darbas     Vieta: Vilnius     Atlyginimas: Priklauso nuo atliktų apklausų bei pradirbto laiko

Jei pasitikite savimi ir nebijote kalbėti telefonu, jei norite plėsti akiratį apie tai, kaip gyvena ir mąsto Lietuvos žmonės, ateikite atlikti "Kantar TNS" apklausų. Tai puiki galimybė papildomai užsidirbti! Jei esate atsakingas, tikslingai planuojantis laisvą laiką, galintis darbui skirti visą dieną, dalį dienos arba vakaro, šis pasiūlymas būtent Jums! Mūsų skambučių centro darbo laikas yra 09:00 - 21:00.

Ką veiksite ? Pagal parengtas anketas telefonu apklausite gyventojus arba įmonių atstovus. Kiek laiko per dieną dirbsite? Tiek, kiek patys susiplanuosite. Kur dirbsite? Skambučių centre, kuris yra pačiame Vilniaus centre. Turite papildomų klausimų? Klauskite - ir mes Jums atsakysime ! 

 

Reikalavimai:

- Komunikabilumas;
- Dikcija;
- Puikus lietuvių kalbos mokėjimas;
- Tikslingas laiko planavimas;
- Imlumas, atsakingumas, savarankiškumas, lankstumas ir sąžiningumas;
 

 

 

Mes siūlome:

- konkurencingą atlyginimą, priklausantį nuo apklaustų respondentų skaičiaus bei pradirbto laiko;

- mokymus ir įgūdžių tobulinimą tarptautinėje kompanijoje;

- galimybę savarankiškai planuoti darbo laiką.

 

Siųskite savo CV mums el. paštu: personalas@tns.lt

Arba dėl daugiau informacijos skambinkite mob. tel. numeriu +370 6528 5374

 

Kandidatuodami ir teikdami savo gyvenimo aprašymą Jūs patikite UAB TNS LT savo pateikiamus asmens duomenis. Ir sutinkate, kad jūsų gyvenimo aprašymas bei jame pateikti duomenys bus tvarkomi laikantis UAB TNS LT privatumo politikos nuostatų.

 

http://www.tns.lt/lt/top/karjera/telefoniniu-apklausu-atlikejai-os-/ 


Panašūs skelbimai