ŽURNALISTAS (-Ė)

Tipas: Darbas     Pobūdis: Papildomas darbas     Vieta: Visa Lietuva

Kviečiame prisijungti prie „BZN start” komandos!

Ieškome laisvai samdomų žurnalistų visoje Lietuvoje

Jei ESI kūrybingas, domiesi inovacijomis, jauno verslo aplinka, įkūrėjais, jų gyvenimu, siekiais, tuomet esi laukiamas išmėginti jėgas su mūsų komanda!

REIKALAVIMAI žemiški, žurnalistikos įgūdžiai, gebėjimas rengti interviu, sklandžiai dėstyti mintis, taisyklingai rašyti, laisvai ir nuoširdžiai bendrauti. Svarbu, kad turėtum nors mažą kruopelytę praktikos, nes pas mus jos galėsi įgyti su kaupu. O jei laisvai kalbi anglų kalba, tai būtų tik privalumas.

Mes SIŪLOME draugišką aplinką, sutartinį atlygį, dalyvavimą įvairiose konferencijose, daug pažinčių ir jauno verslo pažinimą nuo idėjo iki jos įgyvendinimo bei plėtros.

SUSIDOMĖJAI? Lauksime tavo laiško ir gyvenimo aprašymo el.p. darbas@bznstart.lt  

APIE MUS

BZN start” - tai jauno verslo žiniasklaidos ir verslo rinkos renginių žaidėjas, suvienijęs jėgas su investiciniu fondu „Nextury Ventures“, kuris tapo „BZN start“ dalininku. Įmonė plėtoja didžiausią Lietuvoje jauno verslo platformą, vienijančią jauno verslo atstovus ir greitai augančias jaunas įmones, taip pat organizuoja įvairius verslo renginius ir prisideda kitomis iniciatyvomis, kurios padeda jaunam verslui tapti žinomesniam, plėtoti verslą, dalytis patirtimi ir kt.

 


Panašūs skelbimai