Personalo atrankų mokymai

Darbuotojų paieška - daug laiko, praktikos ir įgūdžių reikalaujantis procesas. Tai žymiai sudėtingesnis ir kompleksiškesnis procesas, pradedant atrankos poreikių nustatymu ir baigiant darbdavio įvaizdžio formavimu. Jums arba Jūsų kolegoms reiks vykdyti personalo atranką ir norite įgauti konkrečios, praktinės ir 100 % pritaikomos realybėje informacijos? Šie mokymai atsakys į visus Jums rūpimus klausimus apie personalo paiešką ir atranką. 

MOKYMŲ LEKTORĖS

Jurgita Toleikė - ši lektorė turinti jau virš 7 metų patirties žmogiškųjų išteklių srityje, dirbusi įvairiose tarptautinėse kompanijose, finansų, pardavimo bei IT sektoriuose. Šiuo metu Jurgita dirba personalo vadove Baltijos šalims ir Suomijai kompanijoje Avon.

Aistė Didžiūnė, organizacijų psichologė, turinti 12 metų praktinės patirties žmogiškųjų išteklių srityje, iš kurių 5 personalo atrankų srityje. Šiuo metu dirbanti lyderiaujančioje tarptautinėje žiniasklaidos grupėje TV3, kur yra atsakinga už personalo valdymą. 

MOKYMŲ TIKSLAS

Supažindinti su personalo atrankų užkulisiais tiek įmonės viduje, tiek atrankų agentūroje; Atskleisti visą įdarbinimo procesą: nuo poreikio išsiaiškinimo, tinkamų paieškos būdų pasirinkimo iki rankos paspaudimo tinkamam kandidatui.

MOKYMŲ TEMOS

Pirma diena:

  • Atrankos poreikio nustatymas // Pokalbis su tiesioginiu vadovu;
  • Darbo skelbimo kūrimas // Esminiai kriterijai ir galimos klaidos;
  • Kandidatų paieškos kanalai;
  • Tinkamų CV atsirinkimas;
  • Telefoninis pokalbis su kandidatu;
  • Kandidatų paieška ir atranka su atrankų agentūra (už ir prieš).

Antra diena:

  • Darbo pokalbis su kandidatu gyvo susitikimo metu;
  • Kandidato vertinimas: testai, praktinės užduotys, namų darbai;
  • Kandidatų informavimas // Gavus CV, konkursui pasibaigus;
  • Darbdavio įvaizdžio formavimas.

KITA INFORMACIJA

Grupės dydis 7 - 14 dalyvių.

Mokymai vyks du vakarus, 18:00-21:30.

Po mokymų atsiųsime susistemintą mokymų medžiagą bei pažymėjimą. Papildoma informacija el. paštu: mokymai@firsty.lt arba tel nr.: +370 68 796 306.

Įspėjus apie neatvykimą anksčiau kaip prieš 4 d. iki mokymų - grąžinami visi iš anksto sumokėti pinigai. Raštu įspėjus apie neatvykimą likus mažiau kaip 3 d. iki mokymų - 80% sumokėtos sumos užskaitoma kitam seminarui arba grąžinama 50% sumokėtos sumos. Pinigus grąžiname per 14 dienų. Neatvykus į seminarą ir raštu iš anksto apie tai neįspėjus - pinigai negrąžinami. 

SUSIJĘ MOKYMAI

Personalo valdymo mokymai

Darbo pokalbio vedimo mokymai

Darbo kodekso pakeitimų mokymai

Lyderystės ir komandos formavimo mokymai

Streso valdymo dirbtuvės

Įmonės komunikacijos ir įvaizdžio kūrimo mokymai