Facebook komunikacijos mokymai

Visi užsiregistravę Facebook tikrai dalinasi įrašais: kai kelia video - jį gražiai susieja su emocinėmis patirtimis, o kai dalinasi nuotraukomis - randa gražių citatų ir atitinkančių nuotaiką hashtagų. Tačiau, kiek iš tikrųjų yra bandę sukurti užkabinantį, naudingą ar verslo tikslus atitinkantį įrašą? Kodėl kartais atrodo, kad tobulai sukurtas post'as, tačiau nei vienas į jį nesureguoja?

MOKYMŲ TIKSLAS

Šių mokymų metu susipažinsite su Facebook tekstų rašymo aspektais, stiliais ir formomis. Sužinosite, koks bendravimo su auditorija būdas yra efektyviausias ir kaip sukurti turinį, kuris patrauktų tikslinės auditorijos dėmesį. 

KAM SKIRTI MOKYMAI

  • Facebook administratoriams, kurie nori išmokti kokybiškai pristatyti savo prekę ar paslaugą;
  • Tiems, kurie domisi įvairiomis facebook galimybėmis ir nori jas išbandyti.

MOKYMŲ TEMOS

  1. Prekės ženklo koridorius ir jo persona;
  2. Kalbėjimo stiliai ir jų auditorija;
  3. Tekstas, kuris kabina (nuorodos, hashtags ir visa kita);
  4. Facebook turinio formos ir jų naudojimas;
  5. Gerieji ir blogieji pavyzdžiai: kaip įrašas patraukia, atstumia ar sukelia jausmus;
  6. Mobilieji ir desktop vartotojai - kuo jie skiriasi, kaip juos pritraukti ir į ką atsižvelgti;
  7. Praktinės užduotys: įrašų kūrimas, vertinimas ir analizė. 
  8. Klausimai atsakymai, individualių situacijų aptarimas.

LEKTORĖ

Jarūnė Narkevičiūtė - socialinių medijų asė, kuri jau spėjo užkopti ir į direktorės kėdę medijų agentūroje - bigNow. Ji gali kiekvienam padėti sukurti ir perteikti prekės ženklo istoriją, sudominti tikslinę auditoriją ir sukurti bei palaikyti reputaciją! 4 metus veikė AIESEC organizacijoje, kurioje suprato, kad nori pabandyti kurti kažką savo ir vadovauti komandai. Taip ji tapo socialinių medijų agentūros "Social Drum" partnere. Taip pat dirbo INK agency socialinių medių departamento vadove. Ir po to,  2016 m. birželį kartu su INK agency įkūrė atskirą agentūrą bigNow, kuri specializuojasi socialinių medijų valdyme. Jarūnė nestovi vietoje ir vis plečia savo kompetencijas įvairiose komunikacijos srityse, o dabar gilinasi dar labiau employer branding, nes nori jį pilnai pritaikyti Lietuvos rinkai.

KITA INFORMACIJA

Darbo priemonės: turėti nešiojamą kompiuterį.

Mokymų metu gaunama teorinė informacija ir atliekamos praktinės užduotys siekiat įtvirtinti gautas žinias. Siekdami maksimalaus efektyvumo ribojame grupės dydį - dalyvių skaičius iki 14 dalyvių. Periodiškai daromos pertraukėlės, kurių metu galima pabendrauti prie puodelio kavos, apsikeisti kontaktais, asmeniškai pasikonsultuoti su lektoriumi.

Po mokymų atsiunčiama susisteminta mokymų medžiaga ir dalyvavimą patvirtinantis pažymėjimas.

Daugiau apie mokymus organizuojančią komandą skaitykite ČIA. Papildoma informacija teikiama el. paštu: mokymai@firsty.lt arba tel. nr.: +370 68 796 306.

Su Firsty.lt mokymų pirkimo, dalyvavimo ir pinigų grąžinimo taisyklėmis galite susipažinti ČIA.

SUSIJĘ MOKYMAI

Socialinių tinklų valdymas: komunikacija ir reklama

Facebook reklamos mokymai

Instagram mokymai

Internetinės rinkodaros mokymai