Grafinio dizaino mokymai

Firsty.lt jau 5-us metus prisideda prie jūsų profesinio ir asmeninio tobulėjimo organizuodami mokymus darbo rinkoje aktualiausiomis temomis. 

Grafinis dizainas – vizualaus turinio pateikimas įvairiomis meninėmis ir techninėmis priemonėmis. Na, o grafiniai dizaineriai perteikia pasirinktą žinutę vaizdiniu būdu. Seniai galvojai, kad tavo mintys turėtų būti perteiktos ne žodžiais, bet vaizdais? O gal tiki, kad pats turi dizainerio gyslelę, tik nežinai, nuo ko pradėti?

Nerk į juodus grafinio dizaino vandenis. 

MOKYMŲ TIKSLAS

Išmokti, suprasti kaip turinį galima perteikti naudojantis vizualiomis meninės raiškos priemonėmis.

Mokymai susidarysi iš trijų dalių: 1. Teorija 2. Praktika 3. N.D. (jie bus užduodami, bet neprivalomi. Trumpi.)

Pirma diena

Juodai balta grafinio dizaino jūra:
1. Grafinio dizaino istorija ir raida
2. Susipažinimas su meninės raiškos priemonėmis
3. Bandymai jas įvaldyti
4. Kūrybiškumo išlaisvinimas

Antra diena

D.U.K
1. D.U.K
2. Grafinė raiška ir kokybė
3. 3 techninės taisyklės
4. Žmonės – inspiracijos

Trečia diena

No \ Logo \ Branding
1. Dizaino procesai. Tyrimas. Santrauka. Įžvalgos.
2. Pirmas žingsnis link prekės ženklo kūrimo
3. Vartotojas ir sintezė
4. Susipažinimas su įrankiais

LEKTORIUS

Rokas Aleliūnas – laisvai samdomas profesionalus dizaineris, turintis daugiametę patirtį grafinio dizaino srityje, išmanantis visus kokybiško dizaino etapus: nuo produkto sukūrimo iki jo reklamos. Jo vedami kursai yra orientuoti į pradedantįjį: išmintingą žmogų, besiorientuojantį aplinkoje. Jeigu jūs norite pamėginti pažiūrėti ir pasitikrinti ar galėtumėte ir suprastumėte, jeigu jūs linkstate link grafinio dizaino ir siekiate sužinoti, kaip jums sekasi, jeigu norite išgirsti aiškias tiesas, apie kurias niekas nešneka – šie mokymai skirti jums. „Kursus vedu jau daug metų, programos modelis yra ištobulintas ir aiškus. Tačiau mes neseksime mintinai išmoktų skaidrių – dirbsime lanksčiai ir atsižvelgsime į konkrečius kiekvienos grupės poreikius. Mokysimės kaip jausmą paversti prekės ženklu, išlaisvinti savo kūrybiškumą ir sukurti logotipą iš vienintelio taško.“. Kiekvienam mokymų dalyviui bus išskirta laiko asmeninėms konsultacijoms: jų metu aptarsite individualius iššūkius, sužinosite, kaip jie galėtų būti įgyvendinami, o kartais didesnės kūrybinės užduoties bus imamasi drauge su visa grupe.

KITA INFORMACIJA

Mokymai vyks 3 vakarus, nuo 18:00 iki 21:30.

Darbo priemonės: antrąją ir trečiąją dienas turėti nešiojamą kompiuterį.

Mokymų metu gaunama teorinė informacija ir atliekamos praktinės užduotys siekiat įtvirtinti gautas žinias. Siekdami maksimalaus efektyvumo ribojame grupės dydį - dalyvių skaičius iki 14 dalyvių. Periodiškai daromos pertraukėlės, kurių metu galima pabendrauti prie puodelio kavos, apsikeisti kontaktais, asmeniškai pasikonsultuoti su lektoriumi.

Po mokymų atsiunčiama susisteminta mokymų medžiaga ir dalyvavimą patvirtinantis pažymėjimas.

Daugiau apie mokymus organizuojančią komandą skaitykite ČIA. Papildoma informacija teikiama el. paštu: mokymai@firsty.lt arba tel. nr.: +370 68 796 306.

Su Firsty.lt mokymų pirkimo, dalyvavimo ir pinigų grąžinimo taisyklėmis galite susipažinti ČIA.

SUSIJĘ MOKYMAI

Kūrybiško mąstymo dirbtuvės

Video montavimo dirbtuvės

Internetinių svetainių kūrimo mokymai

Instagram mokymai

Facebook komunikacijos mokymai