Mokymų koordinatorius (papildomas darbas)

Tipas: Darbas     Pobūdis: Papildomas darbas     Vieta: Vilnius     Atlyginimas: 100

Ieškome komunikabilaus ir draugiško kolegos, kuris galėtų mums skirti porą valandų kiekvieną vakarą ir norėtų pasinerti į renginių organizavimo platybes. Ieškome tokio žmogaus, kuriam būtų įdomu sudalyvauti mokymuose ir išmokti tinkamai juos administruoti, planuoti, suruošti ir t.t.

Darbo aprašymas:

  • Bendravimas el. laiškais su dalyviais;
  • Mokymų erdvės paruošimas (stalų sustumdymas, pertraukėlės paruošimas);
  • Mokymų dalyvių priėmimas;
  • Lektoriaus vietos paruošimas bei jo pasitikimas.

Reikalavimai/Privalumai:

  • Geri komunikacijos ir laiko planavimo įgūdžiai;
  • Lankstumas darbo laiko atžvilgiu;
  • Noras tobulėti bei mokytis;
  • Kruopštumas, atidumas.

Mes siūlome:

  • Geras darbo sąlygas ambicingoje ir augančioje komandoje Vilniaus centre;
  • Galimybę sudalyvauti visuose rengiamuose mokymuose ir konferencijose;
  • Darbą vakarais nuo 16:30 iki 18:00, nuo pirmadienio iki ketvirtadienio.

Susidomėjusieji šiuo darbo pasiūlymu, siųskite simona@firsty.lt savo linkedin profilį ir atsakymą į klausimą: kokios temos mokymuose negalėtum išsedėti 7 valandų?