Norite papildyti savo komandą?

Įmonės profilis

Užpildę įmonės profilį ir suvedę norimą informaciją, turėsite galimybę pristatyti save potencialiems būsimiems darbuotojams. Ieškodami darbo žmonės atkreipia dėmesį ne tik į siūlomą poziciją, bet ir į įmonės kultūrinius, socialinius ir moralinius įsitikinimus ir vertybes, todėl naudinga būtų tai paminėti.

Darbo skelbimai

Talpindami darbo skelbimą informuosite žmones apie šiuo metu esančias laisvas darbo pozicijas jūsų įmonėje. Vieną DARBO SKELBIMĄ PER MĖNESĮ GALITE TALPINTI NEMOKAMAI. Papildomas viešinimas gali palengvinti darbuotojų paiešką, todėl skubiai ieškant darbuotojo siūlome iškelti savo skelbimą į sąrašo viršų ar paskelbti jį socialinio tinklo Facebook Firsty.lt paskyroje.

CV duomenų bazė

Nenorėdami laukti kandidatų aplikacijų patys galite ieškoti potencialių darbuotojų CV duomenų bazėje.

Naujienos ir patarimai

Sekdami naujienas ir skaitydami aktualius straipsnius bei karjeros patarimus galėsite efektyviau vykdyti darbuotojų paiešką.

Naujienlaiškis

Norėdami neatsilikti nuo konkurentų, sužinoti darbo rinkos naujienas ir gauti geriausius Firsty.lt portalo paslaugų pasiūlymus - užsiprenumeruokite naujienlaiškį.

Reklama

Reklamuodamiesi būsite matomi ir informuosite jaunąją auditoriją apie savo įmonę, paslaugas, prekes, siūlomas darbo pozicijas.

Klausimai

Mielai padėsime ir atsakysime į jūsų klausimus, pakonsultuosime jus ir suteiksime jums rūpimą informaciją. Susisiekite el. paštu: info@firsty.lt, telefonu: +370 687 96 306.